Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW51 2017
Hrejivé vankúšiky do vrecka, 2 ks

Hrejivé vankúšiky do vrecka, 2 ks

Hrejivé vankúšiky s plyšovým poťahom vo vzhľade ľadového medveďa Tieto rozkošné ľadové medvede vo formáte do vrecka udržia ruky počas zimného obdobia pekne v teple. Dva hrejivé vankúšiky do vrecka možno použiť až 1 000-krát, stačí ohnúť kovovú doštičku: Soľný roztok vykryštalizuje a po dobu približne 1 hodiny bude odovzdávať príjemné teplo do 55 °C. S plyšovým poťahom to všetko bude ešte mäkučkejšie. Na opätovné aktivovanie hrejivých vankúšikov ich stačí na 10 minút vložiť do vriacej vody a gél opäť skvapalnie.


Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.