Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW12 2018
Hrejivé topánky do postele

Hrejivé topánky do postele

Tieto mäkučké topánky príjemne zahrejú studené nohy. Do poťahu z mäkkého plyšu, ktorý možno prať, s motívom ľadového medveďa sa dá umiestniť vankúšik s výplňou zo semienok repky olejnej, ktorý možno samostatne zohrievať v rúre na pečenie. Vankúšik dlho udržiava teplo a plynule ho odovzdáva ďalej. Topánky môžete použiť nielen na zahriatie, ale aj na ochladenie – napríklad pri opuchnutých nohách. Do topánok s jednotnou veľkosťou sa zmestia všetky nohy s veľkosťou topánok od 36 do 41.

Naposledy v ponuke: CW12/2018  Wellness

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.