Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW12 2016
Hrablo na vyčesávanie chlpov

Hrablo na vyčesávanie chlpov

Hrebeň na všetky srsti! Toto hrablo slúži na starostlivosť o srsť psov i mačiek a odstraňuje podsadu a uvoľnené chlpy bez toho, aby pritom poškodzovalo vrchnú srsť. Vďaka tomu možno redukovať pĺznutie až o 90 %. Pri pravidelnom používaní sa obmedzuje aj plstnatenie srsti. Hrablo je tak dôležitou súčasťou starostlivosti o srsť. Vďaka protišmykovej rukoväti sa tento hrebeň z ušľachtilej ocele dobre drží v ruke.


Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.