Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky z kalendárneho týždňa CW22 2018
Hra petang

Hra petang

Kto sa dostane najbližšie k cieľovej guľôčke? Pri petangu o víťazstve často rozhodujú len centimetre – a preto je táto klasická francúzska hra napínavá až do posledného hodu. Outdoorová hra zameraná na zručnosť je vhodná pre malých i veľkých a neustále získava na obľube. Kompletná súprava Táto súprava na petang sa skladá zo šiestich farebne označených gúľ z dreva a jednej malej cieľovej guľôčky. Hrať sa dá na takmer každom rovnom podklade, ako napríklad na tráve alebo štrku, ale hra má svoje čaro aj na piesku. A aby ste aj pri ďalšom výlete mali všetky guľôčky pekne pokope, súčasťou balenia je aj kvalitná úložná taška na prenášanie.
15,00 €
15,00
vrátane DPH

Naposledy v ponuke: CW22/2018  Letná detská móda

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Podobné výrobky

Skladacia plážová taška

Z odolného vrchného materiálu, ktorý sa môže utierať vlhkou handričkou
9,99 € 8,00 € Quickshop

Hádzacia plážová hra

Zábavná hra zameraná na zručnosť – stačí rozvinúť uterák, pripevniť ho k zemi, vyznačiť cieľ a naplniť vrecká
12,99 € 10,00 € Quickshop