Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky z kalendárneho týždňa CW3 2018
Handričky na čistenie kúpeľne, 3 ks

Handričky na čistenie kúpeľne, 3 ks

S týmito troma handričkami na čistenie kúpeľne budete mať vždy poruke vhodnú handričku na rôzne povrchy alebo spôsoby čistenia. Handričky majú dlhú životnosť, nepúšťajú vlákna, dobre sajú a na ich rozoznanie majú vyšité logá. Okrem toho sú šetrné k životnému prostrediu, pretože uvoľňujú mastnotu a nečistoty aj s malým množstvom čistiaceho prostriedku a vody. Na každý povrch tá správna špeciálna handrička z mikrovlákna Handrička na čistenie s rôznymi stranami sa svojím jemným a obzvlášť odolným povrchom hodí na silné znečistenie. Obkladačky a keramika sa dajú optimálne vyčistiť s priloženou univerzálnou handričkou. Súpravu dopĺňa handrička na leštenie, ktorá slúži na utieranie napríklad pohárov alebo zrkadiel v kúpeľni.
6,99 €
6,99
vrátane DPH

Naposledy v ponuke: CW3/2018  Dokonalý poriadok

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Alternatívne výrobky

Špeciálne čistiace gumy, 2 ks

Na čistenie a brúsenie kovu, dreva, kože, gumy, silikónu, kamenných podkladov, plastu, zvyškov farby alebo skla
8,99 € Quickshop

Bavlnené utierky na prach, 4 ks

Obzvlášť šetrné k citlivým povrchom, ako je napríklad drevo
8,99 € 5,99 € Quickshop