Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW4 2017
Háčik s prísavkou

Dvojitý háčik s prísavkou

Praktický háčik s prísavkou Vďaka nemu sa prácne vŕtanie dier stane minulosťou. Tento dvojitý háčik pochrómovaný do vysokého lesku, ktorý je určený napríklad na uteráky, sa dá jednoducho upevniť otáčaním – bez vŕtania. Vďaka prémiovému prísavkovému systému s otočným mechanizmom pevne drží. Aby ho bolo možné upevniť aj na nie úplne hladkom podklade, súčasťou balenia je aj lepiaca fólia na vyrovnanie drobných nerovností. Háčik sa môže použiť aj v sprchovom kúte.

Naposledy v ponuke: CW4/2017  Kúpeľňa trochu inak

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.