Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW19 2018
Guľatý gril na drevené uhlie Char-Broil®

Guľatý gril na drevené uhlie Char-Broil®

S technológiou TRU-Infrared™ Gril na drevené uhlie patrí ku klasickému vybaveniu vonkajšej kuchyne – a pri tomto grile jedinečná technológia TRU-Infrared™ navyše zaisťuje optimálne výsledky a výnimočne šťavnaté grilované pochúťky. Guľatý gril má nehrdzavejúci, smaltovaný grilovací rošt, veko s uzatváracím mechanizmom na pohodlné grilovanie a 360-stupňový prístup vzduchu pre rovnomerné rozloženie tepla, o ktorom máte vždy prehľad vďaka zobrazeniu teploty na veku. Jednoduchá manipulácia Gril je zaistený pomocou uzáveru vpredu a vďaka dvom veľkým kolieskam sa jednoducho prenáša. Má stabilné nohy s povrchom z liateho cínového bronzu a jeho ľahko prístupná nádoba na zachytávanie popola je vyberateľná, a preto sa jednoducho čistí.

Naposledy v ponuke: CW19/2018  Záhrada a grilovanie

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.