Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW11 2017
Guľatý gril, mätový

Guľatý gril, mätový

Ľahké prenášanie Gril, ktorý si môžete vziať so sebou! Tento guľatý gril sa dá vďaka svojej kompaktnej veľkosti, dobre tesniacemu veku a praktickému nosnému uchu ľahko a bezpečne preniesť na miesto pikniku. Tam sa ucho preklopí a premení na dva stojany. Optimálny výsledok grilovania Veko so žiaruvzdornou rukoväťou zaručuje rýchle a rovnomerné grilovanie. A keďže majú veko, grilovacia nádoba a nádoba na uhlie regulátory prívodu vzduchu, resp. vetracie otvory, je o optimálnu cirkuláciu vzduchu vždy postarané.


Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Oboznámil/a som sa s dôležitými informáciami v sekcii Podmienky spracovania osobných údajov spoločnosti Tchibo Slovensko spol. s r.o..

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje