Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Grand Classé Veloso Brasil, 10 kapsúl
Žiaľ už vypredané

Grand Classé Veloso Brasil, 10 kapsúl

3,99 € €/100g: 5,32 vrátane DPH
  • Dostupnosť: Už celkom vypredané
  • Doručenie: Doručenie prostredníctvom prepravnej spoločnosti
  • Časovo obmedzená ponuka
  • Plná chuť s ľahučkým lieskovoorieškovým nádychom
  • Do všetkých kávovarov Cafissimo

Grand Classé Veloso Brasil, 10 kapsúl

Číslo produktu: 33590

Grand Classé Veloso Brasil je nová limitovaná edícia Espressa pre kávovary Cafissimo. Rovnako ako celý rad Grand Classé pripravili experti Tchibo aj kávu Veloso Brasil iba
z kávových zŕn špičkovej kvality. V juhovýchodnej časti Brazílie leží štát Minas Gerais, ktorého zvláštne kúzlo vytvára nespočetné množstvo vodopádov a jazier. Uprostred pôsobivej prírody provincie Carmo do Paranaíba leží už zhruba 200 rokov farma Santa Cecília, pomenovaná po patrónke muzikantov, svätej Cecílii.

Farmu Santa Cecília vlastní rodina Veloso, v ktorej sa tajomstvo umenia pestovania kávy odovzdáva z generácie na generáciu. Dnes je vlastníkom kávovej farmy už štvrtá generácia tejto rodiny. Rastliny kávovníka jemnej sorty Arabica sú pestované na plantážach
s dostatkom vlahy, ktorú zabezpečuje veľké množstvo prameňov a špeciálny zavlažovací systém. Vplyvom takýchto výnimočných prírodných podmienok často dochádza k tomu, že v plodoch kávovníka dozrieva namiesto dvoch podlhovastých zŕn len jediné – vzácne, tzv. perlové zrno. Nazýva sa tak podľa svojho tvaru pripomínajúceho perlu. V tomto zrne je skrytá bohatá kávová aróma, ktorú si môžete exkluzívne vychutnať v našom Espresse Grand Classé Veloso Brasil. Tešte sa na výnimočné Espresso plné chuti s ľahučkým lieskovoorieškovým nádychom.

Príprava
Kapsuly Grand Classé Veloso Brasil sú určené pre kávovary Cafissimo. Každá kapsula obsahuje presne odmerané množstvo jemne mletej kávy na prípravu jednej šálky lahodného Espressa Grand Classé Veloso Brasil. Kapsula sa jednoducho vloží do kávovaru Cafissimo značky Tchibo – stlačením jediného tlačidla získate kávu vynikajúcej chuti.

Hermeticky uzatvorené kapsuly:

Pri používaní hermeticky uzatvorených kapsúl si môžete v každej šálke vychutnať kávu najvyššej kvality. Zatiaľ čo pri príprave kávy inými spôsobmi sa mnohé z viac než tisícky vonných zložiek, ktoré sa nachádzajú v čerstvo mletej káve, rýchlo strácajú, v dokonale uzatvorených kapsulách Cafissimo značky Tchibo je nádherná vôňa kávy spoľahlivo zachovaná a uvoľňuje sa až pri sparovaní.

Kvalita a zodpovednosť:

100 % káva Tchibo Arabica:

Pre kávu Grand Classé Veloso Brasil boli vyberané len tie najlepšie kávové zrná vysokohorskej kávy Arabica, ktoré vo vybraných miestach dozrievajú pomalšie a majú tak viac času na to, aby sa v nich rozvinula nenapodobiteľne bohatá škála zložená z viac než 800 vonných zložiek. Z týchto kvalitných zŕn vysokohorskej kávy Arabica používame len tie najlepšie: zrelé, veľké a bezchybné.


Obsah:

10 kapsúl, každá cca 7,5 g

Upozornenie:

Uvedené ceny platia výhradne pri objednaní cez internet. Nami dodaná káva sa smie ďalej predávať iba v podobe nápoja.

Kvalita

Objednanie a doručenie

Číslo produktu:

33590

Doručovacia adresa:

  • Fakturačná adresa
  • Iná doručovacia adresa
  • Adresa v zahraničí
  • Pobočka

Vrátenie tovaru:

Doručené výrobky je možné vrátiť do 30 dní od doručenia.