Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Grand Classé Caffè Crema Fazenda Rio Verde – 10 kapsúl
Žiaľ už vypredané

Grand Classé Caffè Crema Fazenda Rio Verde – 10 kapsúl

3,99 € €/100g: 5,32 vrátane DPH
  • Dostupnosť: Už celkom vypredané
  • Doručenie: Doručenie prostredníctvom prepravnej spoločnosti
  • Aromatická káva Caffè Crema: jemná aróma s nádychom vanilky
  • Najlepšia kvalita Grand Classé
  • Štandard Rainforest Alliance Certified™
  • Dostupná aj ako limitovaná edícia Caffè Crema

Grand Classé Caffè Crema Fazenda Rio Verde – 10 kapsúl

Číslo produktu: 71861

S21° 56' 09"/W45° 10' 28" ‘ sú súradnice farmy Rio Verde, ktorú pred viac ako 100 rokmi založil Antenor Gomes de Salles.
Tu rastú malé žlté kávové zrnká našej kávy Grand Classé Caffè Crema Fazenda Rio Verde na slnečných svahoch brazílskeho pohoria Serra da Mantiqueira.
Hlinitá pôda, časté zrážky a veľa slnka sú ideálne podmienky pre túto osobitú kávu, ktorú starostlivo vybrali naši Tchibo odborníci na kávu.

Vychutnajte si jemnú arómu tejto ušľachtilej kávy Caffè Crema s nádychom vanilky a nechajte sa očariť našou kávou Grand Classé Fazenda Rio Verde.

Detaily výrobku:
Pražená mletá káva
Obsah: 10 kapsúl à 7,5 g = 75 g
Skladujte na chladnom, suchom a tmavom mieste.

Kávy Cafissimo Grand Classé:

Limitované edície starostlivo vybranej kávy – vytvorené exkluzívne pre Cafissimo. Kávu Grand Classé pre kávovary Cafissimo zostavujú naši odborníci na kávu, ktorí cestujú po celom svete, aby objavili jedinečné kávové zrnká špičkovej kvality. Na výrobu tejto výnimočnej kávy prichádza do úvahy iba Arabica jedinečného pôvodu z osobitých regiónov, pestovaná špeciálnymi metódami alebo spracovávaná unikátnym spôsobom. Keďže vyhľadávame iba farmy alebo malé pestovateľské družstvá najvyššej kvality, je káva Grand Classé k dispozícii len v obmedzenom množstve.

Rovnako ako pri všetkých ostatných kapsulách Cafissimo, aj pri príprave tejto kávy Grand Classé sa používa 100 % káva vypestovaná trvalo udržateľným spôsobom. Výsledkom takého nasadenia a úsilia je vždy výnimočné Espresso, Caffè crema a prekvapkávaná káva – objavte jedinečné kávy Cafissimo Grand Classé.

Cafissimo – všetky kávy pestované trvalo udržateľným spôsobom:

Pre naše kapsuly Cafissimo používame výhradne kávy a čaje pestované trvalo udržateľným spôsobom. Takto si po stlačení tlačidla vychutnáte nielen prvotriednu kvalitu, ale prispejete aj k ochrane prírody a zlepšeniu životných podmienok pestovateľov.
Spolu s našimi partnerskými organizáciami pomáhame podporovať ekologické a spoločensky prijateľné metódy pestovania, chrániť podnebie a zachovávať neporušený životný priestor. Len tak Vám môžeme ponúknuť najvyššiu kvalitu kávy a čaju – dnes aj zajtra. Sme na ceste – poďte s nami.

Rainforest Alliance

Určite ste si už pri nákupe všimli zelenú žabku – logo organizácie Rainforest Alliance, lenže čo toto logo vlastne znamená?

Organizácia Rainforest Alliance sa usiluje o ochranu citlivých ekosystémov, ako je napríklad fauna a flóra, a podporuje trvalo udržateľné obhospodarovanie krajiny. K tomu patria aj primerané životné a pracovné podmienky pre pestovateľov kávy a ich rodiny.

Pri našich kávových výrobkoch s logom zelenej žabky môžete mať istotu, že boli vyrobené ekologickým a spoločensky prijateľným spôsobom.

Ďalší dôležitý krok k 100 % trvalej udržateľnosti v Tchibo. Sme na ceste – vydajte sa na ňu s nami.

Objednanie a doručenie

Číslo produktu:

71861

Doručovacia adresa:

  • Fakturačná adresa
  • Iná doručovacia adresa
  • Pobočka

Vrátenie tovaru:

Doručené výrobky je možné vrátiť do 30 dní od doručenia.

Naše služby:

Nákup bez rizika Možnosť vrátenia tovaru do 30 dní
Prepravné náklady
Doručenie prostredníctvom Geis Rýchle a jednoduché: Geis doručí malý nábytok a zariadenie priamo k vašim dverám.
Cena vo Vernostných zrnkách Vaše Vernostné zrnká môžete ľahko vymeniť za atraktívne ceny online alebo v každej pobočke.
Sme tu pre Vás Telefón 0800 212 313 (bezplatne) PO – PIA od 8.00 do 20.00 a SO od 8.00 do 16.00 hod.

Pri otázkach ohľadom výrobkov:
Telefón 0800 212 313 (bezplatne) PO – PIA od 8.00 do 20.00 a SO od 8.00 do 16.00 hod.
Vrátenie tovaru Môže sa stať, že sa Vám výrobok nebude páčiť alebo Vám nebude sedieť. Doručené výrobky môžete vrátiť do 30 dní.