Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW8 2018
Fototapeta »Kamenná stena«

Fototapeta »Kamenná stena«

Fototapeta ako efektná dekorácia Steny z kameňa majú osobitý šarm. S touto fototapetou môžete steny a nábytok za okamih zmeniť na kamenné steny. Tapeta s celkovým rozmerom približne 255 x 55 cm je rozdelená na tri hárky, vďaka čomu sa veľmi ľahko nalepuje. Je vhodná na hladké povrchy, ako napríklad zrkadlá, obkladačky alebo štandardné tapety, a dá sa bezo zvyšku opäť odstrániť.

Naposledy v ponuke: CW8/2018  Úložné riešenia

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.