Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky z kalendárneho týždňa CW46 2017
Formy na pečenie sušienok spekulatius, 2 ks

Formy na pečenie sušienok spekulatius, 2 ks

Sušienky spekulatius patria k najobľúbenejšiemu drobnému pečivu na vianočnom stole a s týmito dvoma formami na pečenie si môžete úplne jednoducho upiecť spolu 12 keksov s troma rôznymi motívmi. Forma na pečenie z ohybného silikónu Formy sú vyrobené z ohybného silikónu, vďaka čomu sú obzvlášť praktické: Hotové sušienky sa dajú ľahko vybrať, forma sa dá následne umyť v umývačke riadu a keď sa nepoužíva, dá sa priestorovo úsporne uskladniť – čo sa však v čase Vianoc zriedka stane. A aby ste mohli hneď začať s pečením, súčasťou je aj vhodný recept na cesto.
7,99 €
7,99
vrátane DPH


Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Alternatívne výrobky