Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW35 2018
Formy na pečenie müsli tyčiniek, 2 ks

Formy na pečenie müsli tyčiniek, 2 ks

Forma na pečenie müsli tyčiniek Ak sa chcete vyhnúť nevhodným prísadám v müsli tyčinkách, v supermarkete si musíte veľmi pozorne čítať zloženie – alebo si môžete pripraviť vlastné. S týmito dvomi formami sa dá jednoducho a rýchlo pripraviť až 16 domácich müsli tyčiniek. Formy sú vyrobené z pružného silikónu, vďaka čomu sa tyčinky ľahko vyberajú a nedrobia sa. Formy možno čistiť v umývačke riadu a aby ste mohli hneď začať, súčasťou balenia je aj niekoľko receptov.

Naposledy v ponuke: CW35/2018  Letná kuchyňa

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.