Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW39 2016
Forma na pečenie

Forma na pečenie

Jednoduché ochutnanie upečenej dobroty Manipulácia s touto formou na pečenie je celkom jednoduchá: upečte tortu aj s kúskom na ochutnanie a preklopte ju. Oddeľte kúsok na ochutnanie pomocou oddeľovača – torta si zachová svoj klasický okrúhly tvar. Prikladáme recept, aby ste sa hneď mohli pustiť do pečenia. Forma na pečenie s kvalitnou nepriľnavou povrchovou úpravou Kvalitná nepriľnavá povrchová úprava GREBLON® B1 znižuje prichytávanie cesta a uľahčuje čistenie formy. Torta sa dá ľahko vybrať. Forma je žiaruvzdorná do +230 °C a vhodná do umývačky riadu.


Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.