Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky z kalendárneho týždňa CW24 2017
Fľaša na pitie pre psy

Fľaša na pitie pre psy

Cestovná fľaša na pitie pre psy Pravidelné pitie je veľmi dôležité aj pre psy. S touto fľašou na pitie budete mať dávku vody vždy pri sebe, napríklad pri dlhších prechádzkach alebo cestách autom. Uzáver má ochranu proti vytekaniu. Fľaša sa pomocou karabínky dá jednoducho pripevniť na vôdzku, opasok alebo ruksak. Uzáver fľaše na pitie s ťahacím mechanizmom Manipulácia s fľašou na pitie pre psy je úplne jednoduchá: fľašu najprv sklopte, potom zatiahnutím otvorte uzáver a stlačením fľaše vytlačte vodu do zabudovanej misky.
4,99 €
4,99
vrátane DPH

Naposledy v ponuke: CW24/2017  Potešte svojich maznáčikov

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.