Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW30 2017
Extra sajúce handričky, 2 ks

Extra sajúce handričky, 2 ks

Úžasná handrička na dosiahnutie úžasných výsledkov! Každá handrička z tejto 2-dielnej súpravy dokáže absorbovať tekutinu až do 7-násobku vlastnej hmotnosti – a to bez kvapkania. Dajú sa opätovne použiť, sú alternatívou papierových kuchynských utierok šetrnou k životnému prostrediu a sú vhodné na použitie namokro alebo nasucho – na utieranie alebo leštenie. Majú všestranné využitie, hodia sa do kuchyne, kúpeľne či do auta.

Naposledy v ponuke: CW30/2017  Pomocníci do domácnosti

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.