Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW12 2018
Epilátor Silk'n® Infinity™

Epilátor Silk'n® Infinity™

Je pohodlný, efektívny a šetrí čas So 400 000 svetelnými impulzmi a účinnou plochou cca 3 cm² je model Silk'n® Infinity™ najrýchlejším epilátorom na domáce použitie na svete: ošetrenie celého tela trvá menej ako 20 minút. Epilátor sa dá použiť na celom tele i na tvári. Bluetooth® umožňuje pripojenie k aplikácii pre individuálne plánovanie ošetrenia, na stiahnutie je bezplatná aplikácia pre Android a iOS. Inovatívna technológia eHPL™ Epilátor Silk'n® Infinity™ využíva inovatívnu technológiu eHPL™, ktorá kombinuje galvanickú a optickú energiu. Pred odstránením chĺpkov otvorí póry – na dosiahnutie výnimočne efektívneho výsledku a po poslednom ošetrení zníženie rastu chĺpkov dosahuje až 92 %. Jednoduché a bezpečné použitie Tento praktický prístroj s piatimi energetickými stupňami je vďaka patentovanému senzoru na rozpoznanie farby pleti obzvlášť bezpečný a vhodný aj pre tmavšiu pokožku. Rýchlosť sa dá nastaviť: od 1 impulzu za sekundu po 1 impulz každé 2 sekundy. Vrátane čistiaceho boxu na dezinfekciu Aby bolo zabezpečené hygienické použitie aj pre viacero osôb, súčasťou balenia je čistiaci box na dezinfekciu.

Naposledy v ponuke: CW12/2018  Wellness

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.