Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky z kalendárneho týždňa CW4 2017
Epilátor Silk’n-Glide™ Xpress Unisex

Epilátor Silk’n-Glide™ Xpress Unisex

Šetrí čas pri hygiene v kúpeľni Vďaka 300 000 svetelným impulzom a účinnej ploche s veľkosťou 3 cm² je tento epilátor Silk’n-Glide™ Xpress najrýchlejším zariadením s technológiou HPL™ na doma: ošetrenie celého tela trvá menej ako 20 minút. Zariadenie využíva technológiu HPL™ založenú na báze svetla, vďaka ktorej sú neželané chĺpky odstránené natrvalo. Pomocou aplikácie sa dá ošetrenie perfektne naplánovať. Jednoduché, bezpečné a bezbolestné odstránenie chĺpkov Epilátor sa dá použiť na celom tele a dokonca aj na citlivých častiach tváre, pričom za okamih vykúzli hodvábne hladkú pokožku. Zníženie rastu chĺpkov po poslednom ošetrení dosahuje až 92 %. Praktické a klinicky testované zariadenie pre ženy a mužov je vďaka senzoru na rozoznanie farby pokožky obzvlášť bezpečné a vhodné aj pre tmavšie typy pokožky.
149,00 €
149,00 €
vrátane DPH

Naposledy v ponuke: CW4/2017  Kúpeľňa trochu inak

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.