Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW12 2018
Epilátor na tvár

Epilátor na tvár

Epilátor na tvár s nadstavcom Soft Skin Pre krásu netreba zbytočne trpieť. Táto moderná skrášľovacia pomôcka na efektívne odstránenie chĺpkov má deväť rotujúcich pinziet z ušľachtilej ocele a špeciálny nadstavec Soft Skin. Tento nadstavec pomáha zmierňovať bolesť pri použití epilátora, napína pokožku a šetrne odstraňuje chĺpky aj s korienkom. Epilátor možno použiť aj na ošetrenie oblasti bikín a podpazušia.

Naposledy v ponuke: CW12/2018  Wellness

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.