Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW2 2018
Elektrický odstraňovač zrohovatenej kože

Elektrický odstraňovač zrohovatenej kože

Jednoduché odstránenie zrohovatenej kože Tento praktický odstraňovač zrohovatenej kože na batérie Vám za okamih vyčaruje hodvábne jemné chodidlá. Pomocou rotujúcich kotúčov sa efektívne odstraňuje zrohovatená koža. Môžete si vybrať medzi hrubými a jemnými nadstavcami, ktoré sa dajú veľmi ľahko vymeniť stlačením tlačidla. Ergonomický tvar uľahčuje starostlivosť o chodidlá. Bezpečnostný vypínač zabraňuje neúmyselnému zapnutiu. K príslušenstvu patria dva hrubé a dva jemné nadstavce a ochranný kryt. Odstraňovač zrohovatenej kože s peelingovým efektom Prístroj vďaka peelingovému efektu pôsobí aj proti suchej, drsnej a zrohovatenej koži na chodidlách, rukách a lakťoch.

Naposledy v ponuke: CW2/2018  Starostlivosť o zdravie

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.