Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky z kalendárneho týždňa CW51 2017
Elektrické vyhrievacie prestieradlo

Elektrické vyhrievacie prestieradlo

Poskytuje dodatočné teplo v posteli Toto hebké a mäkké prestieradlo poskytuje blahodarné teplo počas chladných dní – a to nielen v zime. Keďže má šesť teplotných stupňov, môžete si nastaviť teplotu, ktorá Vám bude príjemná. Intenzitu tepla pohodlne ovládate pomocou ovládacieho prvku s podsvieteným displejom a teplo sa rovnomerne rozloží vnútri prestieradla. Elektrické vyhrievacie prestieradlo má gumu po celom obvode, takže sa jednoducho navlieka na matrace do výšky 22 cm a netvoria sa na ňom záhyby. Čas nahrievania je približne 30 minút a po cca troch hodinách sa prívod tepla automaticky vypne. Prestieradlo možno prať v práčke. Kábel s ovládacím prvkom treba pred praním odstrániť.
39,95 €
39,95 €
vrátane DPH


Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.