Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW33 2018
Elastické pásy na cvičenie, 2 ks

Elastické pásy na cvičenie, 2 ks

Fitnescentrum na cesty Tieto dva pásy na cvičenie sú ako stvorené na trénovanie a spevnenie svalstva celého tela s rôznymi stupňami záťaže. Každý pás sa skladá z deviatich pútok, vďaka ktorým si môžete vybrať odpor podľa potreby. Pásy na cvičenie sa ľahko uschovávajú a prenášajú – sú teda ideálne aj na cesty. A aby bol tréning rozmanitý, na priloženom plagáte nájdete aj niekoľko cvikov.

Naposledy v ponuke: CW33/2018  Športová móda

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.