Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW22 2018
Dvojitý zmrzlinovač

Dvojitý zmrzlinovač

Máte počas horúcich letných dní radšej sorbet, alebo zmrzlinu? Najradšej oboje: Tento dvojitý zmrzlinovač je dokonalým riešením pre všetkých, ktorí sa nevedia – alebo nechcú – rozhodnúť. V dvoch vyberateľných mraziacich nádobách s uchom môžete pripraviť dva rôzne druhy zmrzliny naraz. Funkčný dizajn Zmrzlinovač nielenže vyzerá dobre, ale má aj jednoduchú obsluhu. Má veko s otvorom na napĺňanie a bajonetový uzáver, odnímateľné miešacie ramená a motor je vybavený blokovacím spínačom. Okrem motora a mraziacich nádob sú všetky časti príslušenstva vhodné do umývačky riadu.
22,95 €
22,95 €
vrátane DPH

Naposledy v ponuke: CW22/2018  Letná detská móda

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.