Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW28 2017
Dvojitý slnečník

Dvojitý slnečník

Taký veľký ako 2 slnečníky Pod týmto extra veľkým slnečníkom s dvomi bočnými krídlami budete mať veľa miesta – a aj dostatok ochrany pred slnkom. Dvojitý slnečník sa aj napriek svojim obrovským rozmerom veľmi jednoducho otvára vďaka kľukovému mechanizmu. Strecha odpudzuje nečistotu a vodu a má ochranu proti UV žiareniu s faktorom 80+. Slnečník má hliníkovú konštrukciu odolnú proti UV žiareniu a poveternostným vplyvom. Stojan nie je súčasťou balenia.

Naposledy v ponuke: CW28/2017  ZÁHRADNÉ ZĽAVY

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.