Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW28 2018
Dvojitá tyč na oblečenie

Dvojitá tyč na oblečenie

Takto jednoducho získate dodatočný úložný priestor v šatníkovej skrini: Táto dvojitá tyč na oblečenie poskytuje veľa miesta na nohavice, šatky, kravaty a iné doplnky – a samotná pritom zaberá len málo miesta. Tyč na oblečenie so samolepiacimi podložkami určenými na opakované použitie je namontovaná za okamih a bez vŕtania. Okrem šatníkovej skrine sa tyč dá pripevniť aj na iných hladkých povrchoch, ako sú napríklad sklo, kov, obkladačky alebo povrchové úpravy s melamínovou živicou, takže ju možno použiť aj ako držiak na uteráky v kúpeľni.


Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.