Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW25 2017
Dvojcestná pumpička

Dvojcestná pumpička

Pumpujte pneumatiky ako profesionáli: táto pumpička šetrí čas a silu vďaka dvojcestnému pumpovaciemu systému, ktorý zabezpečuje vyšší zdvihový objem a vyššiu zdvihovú frekvenciu. Má dve vložky ventilu pre všetky bežné typy ventilov, hlavičku pumpy s analógovým zobrazením tlaku do maximálne osem barov a upínaciu páku na bezpečné pripevnenie pumpičky na ventil. Vďaka protišmykovej rukoväti sa pumpička dobre drží v ruke.

Naposledy v ponuke: CW25/2017  100 drobností pre Vaše leto

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.