Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW28 2018
Držiak na vešiaky na skriňu

Držiak na vešiaky na skriňu

S týmto držiakom na vešiaky na skriňu získate dodatočný úložný priestor a praktický doplnok k stojanu na oblečenie: Sklopený slúži na priestorovo úsporné zavesenie oblečenia, vyklopený poskytuje miesto pre viac vešiakov na šaty vedľa seba – takto je možné zavesiť a vyvetrať oblečenie bez pokrčenia. Držiak je vhodný na skrine s pántovými a posuvnými dverami a dá sa jednoducho a neviditeľne namontovať pomocou štyroch priložených skrutiek.


Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.