Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky z kalendárneho týždňa CW3 2019
Držiak na utierky na dvierka skrine

Držiak na utierky na dvierka skrine

Takto bude utierka na riad vždy v dosahu! Tento držiak sa dá jednoducho zavesiť na vonkajšej alebo vnútornej strane dvierok kuchynskej skrine, a to bez vŕtania alebo lepenia. Okrem tyče na utierky, na ktorú sa, mimochodom, zmestí aj jeden kotúč papierových utierok, je držiak na utierky vybavený dvomi háčikmi na zavesenie čistiacich handričiek, chňapiek alebo kefiek na riad. Držiak je zo stabilného kovu s povrchovou úpravou práškovou farbou.
9,99 €
9,99
vrátane DPH

Naposledy v ponuke: CW3/2019  Domácnosť a poriadok

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.