Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW15 2017
Držiak na smartfón na bicykel

Držiak na smartfón na bicykel

Príslušenstvo na bicykel pre používateľov smartfónov S týmto držiakom môžete smartfón používať aj počas jazdy na bicykli. Je vhodný pre všetky bežne predajné modely smartfónov s obalom alebo bez neho, so šírkou približne od 55 do 80 mm a pre bežne predajné riadidlá s priemerom približne od 14 do 30 mm. Vďaka svorke s protišmykovým pogumovaním a dodatočnému silikónovému pásiku optimálne drží pri každom cyklistickom výlete. Držiak sa dá jednoducho namontovať a odmontovať. Smartfón je uložený na mäkkej výstelke, ktorá absorbuje nárazy. Držiak na smartfón na bicykel s variabilným pozorovacím uhlom Aby ste mali vždy dobrý výhľad na displej, držiak na bicykel sa dá nastaviť podľa potreby. Guľový kĺb umožňuje otáčanie o 360 stupňov pre optimálny pozorovací uhol.

Naposledy v ponuke: CW15/2017  Výbava pre cyklistov

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.