Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW8 2018
Držiak na šaty do skrine

Držiak na šaty do skrine

Ak nemáte miesto vnútri skrine, urobte si ho zvonku: S týmto držiakom oblečenia získate dodatočný odkladací priestor na vonkajšej strane skrine. Praktický vešiak ponúka miesto na viaceré kusy oblečenia. Rovnako sa hodí aj na vyvetranie noseného oblečenia alebo na jeho zavesenie bez pokrčenia do druhého dňa. Jednoduchá montáž Tento dodatočný vešiak sa dá jednoducho a bez skrutiek namontovať na vrch skrine na viditeľné miesto. Je vhodný pre skrine s posuvnými dverami alebo dverami s pántami a má nosnosť maximálne desať kíl.

Naposledy v ponuke: CW8/2018  Úložné riešenia

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.