Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW5 2018
Držiak na osušky s prísavkami

Držiak na osušky s prísavkami

Praktický držiak na osušky s prísavkami Vďaka nemu sa prácne vŕtanie dier stane minulosťou. Tento držiak na osušky z ušľachtilej ocele 18/10 leštenej do vysokého lesku sa dá jednoducho upevniť otáčaním – bez vŕtania. Vďaka prémiovému prísavkovému systému s otočným mechanizmom pevne drží. Aby ho bolo možné upevniť aj na nie úplne hladkom podklade, súčasťou balenia je aj lepiaca fólia na vyrovnanie drobných nerovností.

Naposledy v ponuke: CW5/2018  Inšpirácia do kúpeľne

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.