Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky z kalendárneho týždňa CW26 2017
Držiak na nápoje do auta

Držiak na nápoje do auta

V aute už viac nemusíte byť bez osvieženia: tento držiak na nápoje sa dá jednoducho prichytiť, je vhodný takmer do všetkých osobných automobilov a umožňuje bezpečné odkladanie plechoviek a fliaš do 0,5 litra. Držiak na nápoje, ktorý sa dá prichytiť Prichytenie zabezpečuje priložená príchytná svorka na vetracích lamelách v zvislej alebo vodorovnej polohe, nastaviteľný odstup slúži na optimálne smerovanie.
4,99 €
4,99 €
vrátane DPH

Naposledy v ponuke: CW26/2017  Vybavenie na cesty

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.