Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW9 2017
Drevená skladacia raketa

Drevená skladacia raketa

Táto hračka si vyžaduje koncentráciu! Až keď je všetkých päť farebných vonkajších dielov, päť geometrických vnútorných dielov a hlava rakety správne poskladaných, môže raketa vyštartovať. Dovtedy čaká deti veselé skladanie a triedenie a popritom si budú hravým spôsobom rozvíjať jemnú motoriku a priraďovanie farieb a tvarov. Prírodné hračky Farby použité pre tieto drevené hračky boli vyrobené na vodnej báze s organickými farebnými pigmentmi.

Naposledy v ponuke: CW9/2017  Pre malých dobrodruhov

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.