Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW29 2018
Drevená kuchynka na hranie

Drevená kuchynka na hranie

Táto kuchynka na hranie z dreva s certifikátom FSC® je pre deti veľká vec: Rovnako ako v skutočnej kuchyni sa tu môžu kreatívne vyblázniť a hravým spôsobom sa aj niečo naučiť. K vybaveniu kuchynky patria chladnička a rúra na pečenie, ktoré možno otvoriť, vyberateľný drez a, samozrejme, sporák a mikrovlnná rúra. S rozkošnými detailmi Kuchynka má kvalitné vyhotovenie a malých kuchárov nadchne rozkošnými detailmi: Vodovodný kohútik má otočné gombíky, gombíky sporáka vydávajú zvuk cvaknutia a hodiny majú pohyblivé ručičky. Na oknách sú záclony a na troch háčikoch si nájde svoje miesto príslušenstvo, ako napríklad hrniec, panvica, lyžica, vidlička a obracačka.

Naposledy v ponuke: CW29/2018  Oblečenie pre najmenších

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.