Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky z kalendárneho týždňa CW4 2018
Drevená hra na krájanie – sendvič

Drevená hra na krájanie – sendvič

S jedlom sa nehrá? S týmto rozhodne áno: Táto hra na krájanie z dreva s certifikátom FSC® sa skladá z rôznych prísad, ktoré sú spojené suchým zipsom a plsťou a dajú sa krájať, triediť a servírovať. Takto sa hravým spôsobom podporuje rozvoj jemnej motoriky – a deti majú chuť na objavovanie. „Prísady“ 1 doska na krájanie 1 nôž 1 toastový chlieb (5 dielov) 1 rajčina (3 diely) 1 vajce (2 diely) 1 uhorka (3 diely)
11,00 €
11,00
vrátane DPH

Naposledy v ponuke: CW4/2018  Pestrá móda nielen do dažďa

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Podobné výrobky

Papuče

9,99 € 7,99 € Quickshop

Čiapka a šatka na krk

Z mäkkého a poddajného jednoduchého džerseja
9,99 € 7,99 € Quickshop