Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW50 2017
Drevená hra: lov na udicu

Drevená hra: lov na udicu

Takto sa hravým spôsobom a veľmi zábavne podporuje zručnosť: Túto hru z dreva s certifikátom FSC® možno jednoducho zložiť zasunutím do seba a za okamih sa zmení na rozkošnú podmorskú ríšu, v ktorej treba pomocou dvoch udíc s magnetom loviť rôznych obyvateľov tejto ríše a rozličné predmety. Či sa niekomu podaril dobrý úlovok, spoznáte podľa počtu bodov na spodnej strane.


Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.