Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky z kalendárneho týždňa CW33 2017
Drevená hra – chytanie rýb

Drevená hra – chytanie rýb

Kto uloví žraloka – a kto vyloví cvičku? Táto nadčasová klasická hra podporuje zručnosť, pričom deti sa pomocou udice s magnetom pokúšajú chytiť „najväčšiu rybu“. Jednoduché zostavenie Táto hra sa skladá zo šiestich bočných stien s potlačou s motívom vodného sveta, ktoré sú spojené pomocou elastickej šnúrky. S dvomi udicami s magnetom sa dajú uloviť dva žraloky, osem farebných rybiek, dve ponorky, jedna správa vo fľaši a jedna cvička a na ich spodných stranách je vytlačený počet bodov.
9,99 €
9,99 €
vrátane DPH


Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.