Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky z kalendárneho týždňa CW11 2017
Dózy na uchovávanie čerstvosti potravín s ohybným vekom, 2 ks

Dózy na uchovávanie čerstvosti potravín s ohybným vekom, 2 ks

Štyrikrát sa ozve „cvak“ a už sú vzduchotesne uzavreté. Tieto dve dózy na uchovávanie čerstvosti potravín s praktickými uzávermi na zaklapnutie sa dajú použiť aj ako obedáre, pretože veko so silikónovým tesnením má ochranu proti vytekaniu. Ohybné veko sa prispôsobí aj väčším potravinám a nerozmliaždi ich. Všestranné dózy Dve dózy na uchovávanie čerstvosti potravín v tejto súprave sú vyrobené z plastu a odolné proti teplotám od –20 °C do +110 °C. Preto sú vhodné na bežné uchovávanie potravín a navyše aj na zamrazovanie, zohrievanie a rozmrazovanie v mikrovlnnej rúre. Po použití sa môžu umývať v umývačke riadu, dajú sa priestorovo úsporne vložiť jedna do druhej a uložiť v skrini.
14,99 €
14,99 €
vrátane DPH

Naposledy v ponuke: CW11/2017  Lepšie jesť a zdravo žiť

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.