Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW6 2018
Dóza na potraviny

Dóza na potraviny

Táto dóza zaistí tú správnu klímu, v ktorej sa ovocie a zelenina budú cítiť dobre. Má misku na zachytávanie kondenzátu a dodatočnú deliacu stenu na uskladnenie rôznych druhov ovocia a zeleniny. Zabudované sitko sa hodí aj na umývanie potravín. S vetracím systémom Vetrací systém optimálne reguluje prívod vzduchu do dózy na potraviny. Podľa druhu ovocia a zeleniny je možné nastaviť prívod vzduchu tak, aby sa dosiahla optimálna klíma, ktorá udrží potraviny dlhšie čerstvé. Vďaka dnu so sitkom kondenzát odkvapkáva priamo do záchytnej misky a ovocie a zelenina sa nerozmočí. Navyše môžete na uskladnenie niektorých druhov ovocia a zeleniny, ako sú napríklad hrozno, špargľa a šalát, pridať do záchytnej misky vodu na ochranu pred vysušením.

Naposledy v ponuke: CW6/2018  Škandinávska kuchyňa

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.