Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky z kalendárneho týždňa CW1 2018
Dotykové svietidlo s LED

Dotykové svietidlo s LED

Flexibilné využitie Takto sa svetlo dostane aj do tých najtmavších rohov. Toto mobilné svietidlo funguje bez zapojenia do siete. Dá sa rýchlo a ľahko upevniť pomocou lepiacich prúžkov – dva lepiace prúžky tesa® sú súčasťou balenia. Vysoká intenzita svetla Toto dotykové svietidlo má vysokú intenzitu svetla vďaka trom LED. Napája sa batériami a s jednou súpravou batérií svieti minimálne 100 hodín. Kryt má praktický magnetický uzáver pre ľahkú výmenu batérií.
4,99 €
4,99 €
vrátane DPH

Naposledy v ponuke: CW1/2018  Ušetriť až do 50%

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.