Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky z kalendárneho týždňa CW18 2017
Dosky na krájanie, 2 ks

Dosky na krájanie, 2 ks

Veľká a malá doska na krájanie z plastu Dosky na krájanie patria k najdôležitejším kuchynským pomôckam pre všetkých, ktorí radi varia. Tieto dve plastové dosky sú šetrné k čepeliam nožov a vďaka protišmykovej ochrane po stranách zaručujú optimálnu stabilitu pri krájaní. Dajú sa použiť z oboch strán a sú ideálne aj na servírovanie. Ryhovaná štruktúra veľkej dosky na krájanie zachytáva tekutiny alebo omrvinky. Kvalitný materiál je vhodný do umývačky riadu a odolný proti teplotám od –15 °C do +70 °C.
9,99 €
9,99 €
vrátane DPH

Naposledy v ponuke: CW18/2017  Prehľadná kuchyňa

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.