Schließen

Domáca kancelária

Nábytok a doplnky do Vašej pracovne

Naše najobľúbenejšie kúsky z tejto kolekcie

Moderný štýl

Priamočiary, štruktúrovaný a nadčasový. Pre tento štýl sú charakteristické svetlé farby a čisté tvary.

Dizajnový štýl

Čistý, ušľachtilý a multifunkčný. Klasické dizajnové kúsky s lesklými kovovými detailmi a kvalitnými povrchmi vyžarujú elegantnú harmóniu.

    
   
 
    
  
  
     
 
  
 
 

Severský štýl

Prirodzený, ľahký a pohodlný. Severský štýl vás okúzli svetlým drevom a jemnými farbami.

Luxusný odpočinok

Táto denná posteľ je celá potiahnutá kvalitnou štruktúrovanou látkou a vďaka zaobleným stranám pôsobí už na pohľad príjemne mäkko a lákavo. Tento kus nábytku je pohovkou, dennou posteľou a posteľou pre hostí v jednom.
Pozrieť si dennú posteľ
 

Pohodlné sedenie, lepšia koncentrácia

Multifunkčné stoličky a kreslá

SPOLOČNE MENÍME SVET K LEPŠIEMU

My všetci nesieme spoločnú zodpovednosť za svet, v ktorom žijeme dnes a budeme žiť aj zajtra. V Tchibo sa preto už vyše 14 rokov snažíme o to, aby sa naše výrobky vyrábali férovo – s rešpektom k nášmu životnému prostrediu a k ľuďom, s ktorými spolupracujeme. Na mnohých miestach sa nám to už podarilo. Na to sme hrdí. Zároveň si uvedomujeme, že je ešte kus cesty pred nami. To sa nám však nepodarí bez pomoci. Dokážeme to len spolu s ľuďmi, ktorí vyrábajú naše výrobky, a spolu s Vami, našimi zákazníkmi, ktorí naše výrobky objavujete pre seba. Zistite viac na tchibo.sk/udržateľnosť.
Nábytok z dreva s certifikátom FSC® prináša so sebou prirodzenosť do každého domu. Logo GUT GEMACHT tu znamená, že váš jedinečný materiál pochádza výhradne zo zodpovedného lesného hospodárstva.

ÚPLNE TVOJA PRÍRODA
Prísne štandardy certifikačného systému FSC® (Forest Stewardship Council®) garantujú zodpovedné lesné hospodárstvo — od stromu až po hotový výrobok. Vy si tak môžete svoj domov mohli skrášliť trvalo udržateľným spôsbom.
Logo GUT GEMACHT nesú aj naše produkty z papiera certifikované podľa FSC® (Forest Stewardship Council®), pretože k jeho výrobe sa používa drevo zo zodpovedne obhospodarovaných lesov.

S OHĽADOM NA BUDÚCNOSŤ
Prísne štandardy FSC® zaisťujú zodpovedné hospodárenie s lesmi – od stromov až po hotový produkt. Ak sa rozhodnete pre kúpu produktu z papiera certifikovaného podľa FSC®, podporíte zachovanie dôležitých funkcií našich lesov. Môžete sa tiež spoľahnúť na to, že nie sú porušované žiadne práva pracovníkov v lesníctve a že títo pracovníci pracujú za bezpečných pracovných podmienok. Iba z lásky k prírode môžu vzniknúť tak skvelé výrobky!
Ovplyvňujú klímu a vytvárajú ochranný priestor pre zviera i človeka. Aby sme ho zachovali, je tento produkt z regionálneho a udržateľného lesného hospodárstva GUT GEMACHT.

Prísne štandardy v oblasti životného prostredia a krátke transportné vzdialenosti zaisťujú zodpovedné a voči klíme priateľské lesné hospodárstvo. Takže sa môžete spoľahnúť, že je biologická rozmanitosť lesov chránená. Takisto sa dbá na dodržiavanie zákonov a na bezpečné pracovné podmienky lesných robotníkov. To predstavuje udržateľnosť až do detailu.