Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Doručenie

Možnosti a ceny dopravy


1. Kuriér

Zásielku Vám doručíme prostredníctvom kuriéra spoločnosti GEIS Parcel SK s.r.o. na zvolené miesto dodania. Tovar je kuriérom doručovaný počas pracovných dní. Dodacia lehota je 4 až 6 pracovných dní.

2. Osobný odber
 
Tovar (okrem nadrozmerného tovaru) si môžete vyzdvihnúť osobne vo vybranom kamennom obchode Tchibo v rámci bežných otváracích hodín. Dodacia lehota je 4 až 6 pracovných dní. Ceny dopravy

Ceny dopravy


Dôležité informácie

  • Platba pri doručení na dobierku je spoplatnená čiastkou 1 €. 
  • Cena za dodanie tovaru prostredníctvom kuriéra Vám nebude účtovaná v prípade akciových ponúk „doprava zadarmo“.
  • V prípade, ak je kupujúci členom vernostného TchiboCard klubu a súčasne ak sa kupujúci prihlási do svojho online TchiboCard účtu, predávajúci nebude kupujúcemu účtovať cenu za prepravné náklady v e-shope Tchibo a ani platbu pri doručení na dobierku. V prípade, ak je kupujúci členom vernostného TchiboCard klubu, ale nemá zriadený online TchiboCard účet alebo ho má zriadený, ale sa doňho neprihlási, potom mu predávajúci cenu za prepravné náklady v e-shope Tchibo a tiež platbu pri doručení na dobierku účtovať bude.
  • Pokiaľ by z technických alebo logistických dôvodov zaslanie prebiehalo v niekoľkých etapách, účtujeme poštovné samozrejme len raz.