Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky z kalendárneho týždňa CW10 2018
Diskoguľa s USB

Diskoguľa s USB

Takto sa zaručene dostanete do nálady na oslavu! Miniatúrna kupola tejto rotujúcej diskogule s USB vydáva veselé farebné svetlo na steny a stropy a tri veľmi svetlé a farebné LED naplnia miestnosť červenými, zelenými a modrými svetelnými vzormi. Diskoguľa je napájaná cez USB napríklad z prenosného počítača, televízie alebo náhradného akumulátora powerbank. Zábavné osvetlenie na oslavy má závesný prvok a zapínač/vypínač.
8,00 €
8,00
vrátane DPH

Naposledy v ponuke: CW10/2018  Móda, technika a zábava

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Podobné výrobky