Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky z kalendárneho týždňa CW10 2018
Digitálny teplomer na víno

Digitálny teplomer na víno

Ak sa biele víno nalieva do pohára priamo z chladničky, za určitých okolností prichádza o časť svojho charakteru. A červené víno zas pri izbovej teplote nemusí rozvinúť svoju plnú arómu. Samozrejme, teplota sa dá odhadnúť približne – ale s týmto teplomerom na víno si ju stačí prečítať. Jednoduché použitie Teplomer možno jednoducho pripevniť na každú bežne predajnú fľašu pomocou manžety, nie je potrebný žiadny priamy kontakt teplomera s vínom. Teplotná stupnica siaha od 0 do +30 °C a dá sa prepínať aj na stupne Fahrenheita. Veľký LCD displej z ušľachtilej ocele je dobre čitateľný a teplomer sa po 60 minútach automaticky vypne.
6,99 €
6,99 €
vrátane DPH

Naposledy v ponuke: CW10/2018  Móda, technika a zábava

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.