Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky z kalendárneho týždňa CW18 2018
Digitálny budík riadený rádiovým signálom so zobrazením teploty

Digitálny budík riadený rádiovým signálom so zobrazením teploty

Na tento kompaktný budík riadený rádiovým signálom so zobrazením času v 24-hodinovom formáte a zobrazením sekúnd sa môžete spoľahnúť: Čas sa nastavuje automaticky, dokonca aj prestavenie na letný čas a späť sa vykoná samo. Budík má veľký LCD displej s bielym podsvietením, ktoré sa zapína stlačením tlačidla. Vrátane teplomera a kalendára Budík má, samozrejme, tlačidlo odloženého budenia s posunutím a opakovaním budenia, ak je ešte predsa len príliš skoro na vstávanie. Okrem toho má kalendár, ktorý zobrazuje dátum a deň, a zabudovaný je aj digitálny teplomer – a navyše Vás včas upozorní, keď treba vymeniť batérie.
11,99 €
11,99 €
vrátane DPH


Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.