Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky z kalendárneho týždňa CW7 2019
Digitálne rádio DAB+ s Bluetooth®

Digitálne rádio DAB+ s Bluetooth®

Vzhľad v obľúbenom retro dizajne – technika však najnovšia. Toto kompaktné rádio má funkciu 4 v 1, čo znamená, že mu nie je cudzí žiaden typ hudby: Rádio prijíma FM a DAB+, cez Bluetooth® sa dá spojiť so smartfónom, tabletom, ako aj notebookom, a integrovaný budík má tlačidlo snooze s funkciou odloženého budenia. Vrátane diaľkového ovládania Toto rádio má veľký LC displej a pamäť na dohromady 20 staníc – desať DAB+ a desať FM staníc. Podporuje Bluetooth® 4.0 a vďaka dodatočnému vstupu AUX-In sa dajú pripojiť ďalšie zariadenia. Rádio má funkciu prijímania hovorov a hlasitého odposluchu a dá sa ovládať aj diaľkovým ovládaním. V režime batérie má výdrž až osem hodín – dá sa, samozrejme, kedykoľvek pripojiť do siete.
74,95 €
74,95
vrátane DPH

Naposledy v ponuke: CW7/2019  Spálňa plná jarných vzorov

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.