Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW11 2018
Digitálna kuchynská váha

Digitálna kuchynská váha

Kuchynská váha patrí k veciam, ktoré sa pravidelne používajú pri varení a pečení. Preto je dôležité, aby bola kvalitná a funkčná. Táto obzvlášť plochá kuchynská váha Vás nadchne svojou sklenenou vážiacou plochou, ktorá je hygienická a odolná proti poškriabaniu. Po vážení sa dá priestorovo úsporne a na dosah ruky uložiť do skrine alebo zavesiť. Protišmykové silikónové nožičky zaisťujú dobrú stabilitu váhy. Digitálna váha s funkciami šitými na mieru Táto váha je ako stvorená pre všetkých, ktorí radi pripravujú jemné pokrmy: Umožňuje presné váženie v krokoch po 1 g od 5 do 5 000 g a má veľký podsvietený LCD displej. Pri preťažení sa zobrazí chybové hlásenie. Samozrejme, má aj funkciu dovažovania. Dá sa prepnúť z g a ml na fl. oz. a lb oz. Po cca 60 sekundách sa kuchynská váha automaticky vypne, čím sa šetrí batéria.
14,99 €
14,99 €
vrátane DPH


Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.