Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky z kalendárneho týždňa CW50 2016
Digitálna kuchynská váha

Digitálna kuchynská váha

Ak chcete niečo vedieť presne, táto digitálna kuchynská váha s obzvlášť plochým dizajnom je pre Vás ako stvorená. Má veľký a podsvietený LCD displej a umožňuje presné váženie v krokoch po 1 g od päť do 5 000 gramov. Má funkciu dovažovania a vážiaca plocha zo skla je hygienická a odolná proti poškriabaniu. Protišmykové silikónové nožičky poskytujú dobrú stabilitu a ak váhu práve nepotrebujete, vďaka závesnému zariadeniu ju môžete priestorovo úsporne uložiť a budete ju mať stále poruke.
14,99 €
14,99
vrátane DPH

Naposledy v ponuke: CW50/2016  Vianočne prestreté

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.