Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky z kalendárneho týždňa CW46 2017
Diár

Diár

Aby ste ani v roku 2018 nezmeškali žiadny dôležitý termín, nesmie Vám chýbať štýlový doplnok na každý deň. Tento diár s kalendárom na rok 2018 má prehľadné zobrazenie týždňov – jeden týždeň na dvoch stranách – a obsahuje aj prehľad nemeckých školských prázdnin v roku 2018 a medzinárodných sviatkov. Diár z papiera s certifikátom FSC® a s okrajmi strán v efektnom metalízovom vzhľade vnesie lesk do každého dňa v roku.
4,99 €
4,99 €
vrátane DPH


Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.